Svetainės naudojimosi taisyklės

www.exportdna.lt tinklalapio autorių teisės priklauso viešajai įstaigai „ETA komunikacija“ (VšĮ „ETA komunikacija“). Šios teisės yra saugomos įstatymų. Jei nusprendėte pasinaudoti šiuose interneto svetainės puslapiuose esančia medžiaga, atidžiai perskaitykite naudojimosi ja instrukcijas.

Šiame tinklalapyje yra nuorodų į kitus tinklalapius. Šios nuorodos pateikiamos Jūsų patogumui kaip papildoma priemonė skirta naudotis juose esančia informacija. Mes neatsakome už bet kokių kitų tinklalapių turinį ar juose pateikiamą informaciją. Trečiųjų asmenų tinklalapiuose gali būti informacijos, su kuria VšĮ „ETA komunikacija“ gali sutikti arba nesutikti. Naudojimąsi kitais tinklalapiais, į kuriuos mes pateikiame nuorodas, gali reglamentuoti kitokios naudojimosi jais sąlygos. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad tinklalapių naudojimo sąlygos gali iš esmės skirtis nuo čia išdėstytų sąlygų.

Tinklalapyje www.exportdna.lt yra nuotraukų, kurios priklauso arba kuriomis naudotis yra suteikta teisė VšĮ „ETA komunikacija“. Kopijuoti, platinti ar viešai skelbti ar kitaip naudoti šias nuotraukas be išankstinio rašytinio VšĮ „ETA komunikacija“ sutikimo griežtai draudžiama. Taip pat šiame tinklalapyje gali būti trečiųjų šalių nuotraukų ar logotipų, kurie priklauso atitinkamiems savininkams. Jūs sutinkate jų nenaudoti ir nedemonstruoti jokiais būdais prieš tai negavę atitinkamos nuotraukos ar logotipo savininko raštiško sutikimo.

Jūsų patogumui galite www.exportdna.lt nuorodą talpinti kitose interneto svetainėse, kurių savininkai ir tvarkytojai yra tretieji asmenys. Jungdamiesi prie tokios trečiojo asmens svetainės, Jūs automatiškai pripažįstate, jog esate susipažinęs su svetainės naudojimosi taisyklėmis ir patvirtinate, kad su jomis sutinkate. Jūs taip pat sutinkate, kad VšĮ „ETA komunikacija“ nekontroliuoja trečiojo asmens svetainės turinio ir negali prisiimti atsakomybės už medžiagą, kuri jose skelbiama. Be to, nuoroda į VšĮ „ETA komunikacija“ tinklalapį nereiškia, kad VšĮ „ETA komunikacija“ susijęs su šių svetainių gaminiais ar paslaugomis, minimomis trečiojo asmens svetainėje.

VšĮ „ETA komunikacija“ negarantuoja, kad šiame tinklalapyje ar tarnybinėje stotyje, kurioje jis patalpintas, nėra virusų ar kitų kenksmingų elementų, taip pat, kad tinklalapis bus prieinamas be pertrūkio ar sutrikimų.

VšĮ „ETA komunikacija“ NĖRA ATSAKINGAS UŽ JOKIUS TIESIOGINIUS, NETIESIOGINIUS, ATSITIKTINIUS, YPATINGUS AR PASĖKMINIUS NUOSTOLIUS, NEGAUTĄ PELNĄ AR VERSLO KLIUDŽIUS, KILUSIUS DĖL NAUDOJIMOSI AR NEGALĖJIMO NAUDOTIS ŠIUO TINKLALAPIU.

ExportDNA logotipas yra VšĮ „ETA komunikacija“nuosavybė. Kiti čia minimi bendrovių pavadinimai ar jų atstovaujami darbuotojai gali būti jų atitinkamų savininkų prekės ženklai ar firmos vardai. Jūsų prieiga prie šios svetainės nereiškia, kad Jums netiesiogiai ar teisės atsisakymo būdu suteikiama kokia nors licencija ar teisės naudotis šioje svetainėje esančiais ženklais ir kita intelektine nuosavybe be išankstinio rašytinio VšĮ „ETA komunikacija“ ar trečiosios šalies-savininkės sutikimo.